WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

Przetworzenie i wysyłka Twojego zamówienia może zająć do 24 godzin po zweryfikowaniu Twojej płatności. Jeśli zdecydowałeś się na przesyłkę pobraniową, proces weryfikacji zostanie pominięty i paczka zostanie wysłana tak szybko, jak to możliwe (pomijając weekendy i święta). Jeśli złożyłeś zamówienie po 9 rano (GMT +01), zostanie ono wysłane nie wcześniej niż kolejnego dnia roboczego.

ANK Tacticals nie ponosi odpowiedzialności ani nie posiada kontroli nad opłatami celnymi/podatkami nałożonymi na Twoją paczkę. Klient będzie odpowiedzialny za uiszczenie dodatkowych opłat związanych z odprawą celną. Przepisy celne mogą znacznie się różnić w zależności od kraju przeznaczenia; prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym, aby uzyskać więcej informacji. Ponadto, w rzadkich przypadkach, funkcjonariusze celni mogą opóźnić dostawę niektórych paczek.

Wysyłka nie będzie Cię kosztowała ani grosza. ANK Tacticals zapewnia DARMOWĄ DOSTAWĘ do wszystkich państw UE. Sami nie lubimy płacić za dostawę, więc mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma zakupów.

Jak można  zauważyć na stronie płatności, na ten moment wysyłamy wyłącznie do Polski i Wielkiej Brytanii. Wysyłkę do wszystkich krajów w Europie, USA oraz Australii rozpoczniemy w niedalekiej przyszłości. Nasz długofalowy plan zakłada również możliwość wysyłki na cały świat.

Możesz zmienić adres dostawy oraz wszystkie inne informacje podane w trakcie składania zamówienia kontaktując się z nami drogą mailową lub telefonicznie. Prosimy o dokonanie wszelkich niezbędnych zmian przynajmniej 12 godzin przed planowaną wysyłką. Kliknij tutaj, aby się z nami skontaktować.

Przewidywany czas dostawy do Wielkiej Brytanii wynosi Rzeczywisty czas dostawy może różnić się od przewidywanego ze względu na wiele niezależnych od nas czynników.  W normalnych warunkach przewidywany czas dostawy do Wielkiej Brytanii wynosi od 3 do 7 dni roboczych, natomiast do Polski od 2 do 3 dni roboczych.

Niekiedy wysoka liczba zamówień może spowodować kilkudniowe opóźnienie wysyłki. Uprzejmie prosimy o cierpliwość oraz kilka dodatkowych dni na tranzyt. Jeśli wysyłka Twojego zamówienia będzie znacznie opóźniona, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową lub telefonicznie.

Zapoznaj się również z naszym Regulaminem Dostawy.

O ANK MOCX5

ANK mocX5 została zaprojektowana w Niemczech przez nasz doświadczony międzynarodowy zespół badawczo-rozwojowy i wyprodukowana w Chinach. W przeciwieństwie do innych marek pozostajemy zaangażowani w każdy etap produkcji oraz dostawy, dzięki czemu możemy osobiście zapewnić Cię, że wszystko jest pod naszą kontrolą i zawsze oferować Ci wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Lumen to jednostka miary strumienia świetlnego określająca całkowitą moc światła emitowanego przez dane źródło, a nie jak często mylnie się podaje odległość, którą może przebyć. Dana jednostka jest definiowana jako ilość światła emitowanego w jednostkowym kącie bryłowym mierzącym jeden steradian przez źródło światła o światłości jednej kandeli równomiernie oświetlające go we wszystkich kierunkach. Jednostka jest określana w steradianach, ponieważ światło rozprzestrzenia się we wszystkich trzech wymiarach, zatem kąt musi być obserwowany.

Jeśli chcemy zrozumieć, jak daleko może sięgać światło, musimy wziąć pod uwagę inne elementy takie jak obwód sterowniczy diody LED, częstotliwość światła, soczewkę, reflektory, pojemność akumulatora oraz oświetlenie otoczenia.

Wiązka światła składa się z wielu promieni świetlnych rozchodzących się w zbliżonym kierunku. Wiązka nie ulega rozproszeniu bez względu na to, jak daleko sięga, ponieważ nie wchodzi w interakcje z niczym innym. Może jednak zostać pochłonięta przez różne przeszkody, co spowoduje, że tylko kilka promieni osiągnie swój maksymalny zasięg. Terminu „zasięg wiązki” używamy do opisania najdalszego punktu zasięgu światła naszych latarek, ale nie powinien on być mylony z tzw. skutecznym zasięgiem światła. ANK mocX5 oferuje do 500 metrów zasięgu wiązki światła  w całkowitej ciemności. (Oficjalna wartość osiągnięta w testach laboratoryjnych.)

Skuteczny zasięg światła określa maksymalny dystans, jaki może osiągnąć wiązka emitowana przez źródło światła i wciąż być widoczna dla ludzkiego oka. Jeśli używasz ANK mocx5 w zupełnej ciemności, bez interferencji innych źródeł światła, będziesz w stanie zidentyfikować dowolny obiekt z odległości do 300 metrów. Różne czynniki zewnętrzne, jak wilgotność, temperatura, zamglenie, cząsteczki aerozoli itp. mogą mieć jednak wpływ na zasięg promieni świetlnych. Innymi słowy, maksymalny zasięg światła oferowany przez ANK mocX5 będzie zależeć od wymienionych wyżej czynników.

Zachęcamy naszych klientów do przeprowadzenia własnych eksperymentów. Najlepszy wynik, o jakim zostaliśmy do tej pory poinformowani to 330 metrów w okolicy nadmorskiej.

Maksymalny zasięg wiązki światła do tej pory to 580 metrów. (Z reflektorami.)

ANK mocX5 korzysta z 3.7V akumulatora wielokrotnego ładowania ANK Bullet 18650. Oprócz wspomnianych wcześniej elementów, źródło zasilania jest jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na moc i jakość światła.

Wszystkie akumulatory zapewniają 1000 cykli ładownia.

Latarka mocX5 podlega naszej 3-letniej gwarancji. Natomiast ładowarki i akumulatory podlegają 6-miesięcznej gwarancji.

ANK mocX5 posiada wbudowaną ładowarkę z wejściem micro USB. Aby uzyskać dostęp do portu micro USB, wystarczy obrócić osłonę akumulatora w prawo. Po podłączeniu kabla USB do źródła prądu zapali się zielona lampka. W tym momencie należy kliknąć włącznik, aby upewnić się, że zmieni ona kolor na czerwony. Gdy kontrolka ponownie zacznie świecić się na zielono, oznacza to, iż akumulator został naładowany.

Czy to przez komputer, powerbank lub gniazdko, Twoja wysokiej mocy latarka mocX5 będzie naładowana i gotowa do działania w zaledwie kilka minut. Mimo że 45 minut ładowania powinno wystarczyć mocX5 na godziny pracy, zalecamy ładowanie przez przynajmniej 2-3 godziny. Pierwsze ładowanie powinno natomiast potrwać 6 do 8 godzin.

Skontaktuj się z nami, ab zamówić dodatkowy akumulator.  ANK mocX5 będzie również działać z ogólnodostępnymi akumulatorami 18650, więc możesz taki zakupić w pobliskim sklepie elektronicznym. Gorąco zachęcamy jednak do korzystania wyłącznie z 3.7V akumulatorów ANK Bullet 18650. Jeśli będziesz używać w mocX5 akumulatorów niskiej jakości, nie będziemy w stanie Ci pomóc w razie usterki.

Aby osiągnąć optymalne rezultaty podczas korzystania z mocX5, pamiętaj również, aby używać wyłącznie 3.7V akumulatorów.

Wodoszczelna, nie. Wodoodporna? TAK. ANK mocX5 jest produkowana zgodnie ze standardami IPX4 gwarantującymi ochronę przed bryzgami wody z każdej strony przez krótki okres czasu. To oznacza, że możesz używać mocX5 podczas deszczowej pogody, kłaść ją na mokrej powierzchni lub zanurzyć na kilka minut. Ostrzegamy jednak, że po upływie pewnego czasu od zanurzenia, woda może uszkodzić wewnętrzne elementy Twojej latarki.

Aby zmienić tryby świecenia, wystarczy kliknąć włącznik. Pierwsze kliknięcie aktywuje tryb wysoki, drugie niski, a trzecie stroboskopowy. Możesz również użyć „półkliknięcia”, aby zmienić bieżący tryb.

Nie musisz regularnie serwisować swojej latarki mocX5, ale zalecamy czyszczenie jej z kurzu oraz innych zanieczyszczeń z pomocą miękkiej ściereczki. Możesz do tego użyć środka myjącego na bazie alkoholu lub oleju płuczkowego, aby uzyskać lepsze rezultaty. Upewnij się, że akumulator został wyciągnięty i wszystkie części mocX5 są właściwie zamontowane.

Jeśli nie zamierzasz korzystać z latarki przez dłuższy czas, wyciągnij akumulator. Wydajność akumulatora znacznie spada, jeśli nie jest ładowany regularnie. Postaraj się ładować swój akumulator ANK Bullet 18650 co 4 tygodnie, nawet jeśli go nie używasz.

Latarki ANK mocX5 są produkowane zgodnie z normami wojskowymi oraz standardami IPX4, aby mogły przetrwać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Nawet jeśli przejedziesz po mocX5 swoim samochodem, wciąż będziesz mógł z niej skorzystać, o ile nie przeszkadzają Ci drobne rysy.

Zakres Temperatur Pracy -20°C do 60°C (Zalecany 0°C – 45°C)

Zakres Temperatur Ładowania 0°C do 45°C (Zalecany 10°C – 30°C)

Dopuszczalna Względna Wilgotność Przechowywania 80 ± 25%

Jeśli Twoja mocX5 nie będzie działać po wyciągnięciu z paczki, sprawdź najpierw, czy akumulator jest naładowany i prawidłowo umieszczony.

Jeżeli Twoja latarka była narażona na działanie wody dłużej, niż powinna, dokładnie ją wytrzyj miękką ściereczką i pozostaw do wyschnięcia na 24 godziny, po czym spróbuj ją włączyć. Jeśli wciąż nie działa, istnieje ryzyko, że elementy wewnętrzne zostały trwale uszkodzone przez wodę. Możesz się z nami skontaktować, aby uzyskać wsparcie techniczne.

Jeśli Twoja latarka nie działa z oryginalnym akumulatorem, spróbuj innego akumulatora 18650, aby sprawdzić, czy problem dotyczy akumulatora, czy samego urządzenia. Po stwierdzeniu przyczyny poinformuj nas o charakterze swojego problemu.

GWARANCJA

ANK Tacticals oferuje ograniczoną gwarancję obejmującą wady fabryczne do 3 lat od daty zakupu u autoryzowanego dealera.

Zasadniczo, jeśli latarka nie działa prawidłowo z naszej winy, bezpłatnie naprawimy lub wymienimy Twój produkt. Gwarancja nie obejmuje jednak wad wynikłych z nieprawidłowego użytkowania latarki przez użytkownika. Gwarancja nie obejmuje zalania, normalnego zużycia, akumulatorów, przypadkowego uszkodzenia szklanych części, zarysowań, uszkodzenia paska oraz kradzieży.

Dowód zakupu będzie wymagany przy wszystkich roszczeniach gwarancyjnych oraz zgłoszeniach serwisowych, dlatego prosimy o zachowanie paragonu. Jeśli dokonałeś zakupu na naszej stronie, wystarczy numer zamówienia, w przeciwnym razie, jeśli dokonałeś zakupu poprzez innego autoryzowanego sprzedawcę lub w innym sklepie, będziesz musiał się skontaktować z nimi. To oni są odpowiedzialni za swoje roszczenia gwarancyjne, zwroty oraz wymianę.

OGÓLNE

Możesz odwiedzić naszą stronę www.anktacticals.com i kliknąć przycisk ZAMÓW TERAZ. Następnie kliknij DODAJ DO KOSZYKA i przejdź do kasy. Skontaktuj się z nami, jeśli masz problemy z zamówieniem, wysyłką i/lub płatnościami.

ANK Tacticals jest wyłącznym oficjalnym dystrybutorem produktów ANK. Prosimy uważać na podróbki.

ANK Tacticals is the only official provider of ANK products. Please beware of counterfeits.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić nasz regulamin.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić naszą politykę prywatności.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić nasz regulamin dostawy.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić nasze warunki zwrotu.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?