KIM JESTEŚMY

ANK Tacticals jest zastrzeżonym znakiem towarowym Mates&Co. sp. z o.o, która rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku w Polsce z nadzieją wniesienia świeżego powiewu powietrza na rynek outdoorowy dzięki swoim innowacyjnym, dynamicznym i unikalnym produktom outdoorowym w kombinacji z jedynym w swoim rodzaju, artystycznym podejściem do marketingu.

Stworzyliśmy ANK Tacticals, aby zrewolucjonizować drogie i przestarzałe modele branży outdoorowej.

Rozpoczynając pracę nad ANK Tacticals, naszym głównym celem było stworzenie marki rozpoznawalnej na całym świecie, produkcja najwyższej jakości sprzętu, który będzie działał przez lata oraz budowa globalnej społeczności wraz z naszymi klientami.

Miłośnicy przygód, pasjonaci natury, osoby przebojowe, innowatorzy i marzyciele inspirują nas każdego dnia, dlatego nasze obecne i nadchodzące projekty są ucieleśnieniem ich ducha.

NASZE PRODUKTY

Skupiamy się przede wszystkim na latarkach, lornetkach, lunetach oraz innych akcesoriach taktycznych. W naszym asortymencie oferujemy również linię odzieży trekkingowej.

Kochamy nasze produkty i jesteśmy tak pewni, że również pokochasz to, co robimy, że oferujemy 3 lata gwarancji na wszystkie nasze produkty.

Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły i z entuzjazmem uwzględniamy je wraz z kolekcjonowanymi przez nam recenzjami i opiniami użytkowników w naszej codziennej pracy.

NASZA MISJA I WIZJA

Wszystkie nasze działania opieramy na przekonaniu, że rzetelność to najważniejsza wartość we współpracy z klientami. Jeśli twierdzimy, że nasz produkt będzie w stanie pomóc Ci w trudnych sytuacjach, to naprawdę w to wierzymy i jesteśmy w 100% pewni jego jakości. Z tego powodu wolimy nie wyolbrzymiać żadnej z cech naszych produktów.