WARUNKI ZWROTU

Data ostatniej aktualizacji: 21 Stycznia 2019

Paragraf 1.

Klienci firmy ANK Tacticals mogą dokonać zwrotu produktów zakupionych na www.anktacticals.com w ciągu czternastu (14) dni od daty otrzymania przesyłki i uzyskać pełen zwrot kosztów zakupu.

Pełen zwrot kosztów będzie przyznany po zwróceniu produktu:

  • w nieuszkodzonym stanie
  • w oryginalnym opakowaniu
  • ze wszystkimi dołączonymi dokumentami (faktura, list przewozowy itp.)
  • ze wszystkimi akcesoriami, instrukcjami itp.
  • z pismem wyjaśniającym powód zwrotu.

Paragraf 2.

Uprzejmie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poniższe punkty;

Klient zobowiązany jest:

  • upewnić się, że adres jest kompletny i prawidłowo zapisany, aby przesyłka mogła być bezpiecznie dostarczona do ANK Tacticals (paczki niezawierające nazwy firmy, a jedynie adres wysyłki mogą zostać zagubione lub niewłaściwie doręczone przez przewoźnika)
  • bezpiecznie zapakować towar i ubezpieczyć paczkę na pełną cenę zakupu.

ANK Tacticals nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub uszkodzone przesyłki.

Ponadto, ANK Tacticals nie odpowiada za koszty zwrotu towaru do naszych placówek.

Paragraf 3.

Zwroty będą przetwarzane przez ANK Tacticals tak szybko, jak to możliwe.  Prosimy o 7-10 dni roboczych od daty odebrania Twojej przesyłki przez ANK Tacticals na dokonanie zwrotu pieniędzy. Po otrzymaniu i sprawdzeniu produktu ANK Tacticals skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo, aby potwierdzić otrzymanie zwrotu. Poinformujemy Cię również, jeśli w trakcie kontroli pojawią się jakiekolwiek problemy dotyczące stanu zwróconego produktu.

Paragraf 4.

Zwrócony towar niezgodny z naszymi warunkami zwrotu (patrz Paragraf 1) nie będzie zaakceptowany i zostanie wysłany z powrotem na adres kupującego. Aby uniknąć uszkodzenia oznakowanego opakowania producenta, klient musi zapakować towar zwracany do ANK Tacticals w pudełko zewnętrzne. Prosimy nie pisać, przyklejać etykiet lub znaczków na oryginalne opakowanie producenta.  Jeśli produkt nie był zapakowany w pudełko zewnętrzne przez ANK Tacticals przy wysyłaniu go do Ciebie, co ma czasami miejsce, jeśli jest on zbyt duży, dany warunek nie obowiązuje. W takim wypadku prosimy nie pisać ani oznaczać oryginalnego opakowania w żaden sposób inny niż nalepką przesyłki zwrotnej.

Zwroty nie będą akceptowane po 14 dniach bez uprzedniej zgody kierownictwa ANK Tacticals.  ANK Tacticals będzie współpracować z klientami w szczególnych przypadkach, zwłaszcza jeśli chodzi o prezenty, choć zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu po upływie terminu czternastu (14) dni.

Paragraf 5.

Gdyby okazało się, że otrzymałeś od ANK Tacticals niewłaściwy towar, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.  Zorganizujemy odbiór towaru i wyślemy do Ciebie właściwy przedmiot po odebraniu zwróconej przesyłki.  Klient nie ponosi dodatkowych kosztów wysyłki, jeśli pomyłka zaszła z winy ANK Tacticals.

Paragraf 6.

Jeśli otrzymałeś wadliwy towar, skontaktuj się z ANK Tacticals natychmiastowo, aby okazać dowód wady (zdjęcie, filmik itp.) a natychmiast zorganizujemy jego odbiór.  Zamiennik zostanie wysłany, jak tylko otrzymamy na nasz adres zwrócony przedmiot.

Jeśli towar jest odesłany z zamiarem uzyskania zwrotu kosztów, obowiązują standardowe warunki zwrotu (Paragraf 1).

Paragraf 7.

Bez względu na powód zwrotu, klient jest zobowiązany zawsze poinformować ANK Tacticals przed wysłaniem przesyłki.

Paragraf 8.

W odniesieniu do zwrotu produktu w terminie gwarancji (6 miesięcy/ 2 lata/ 3 lata, w zależności od produktu), klient może zwrócić przedmiot do naprawy.

Produkty podlegające gwarancji nie mogą być zrefundowane, a jedynie naprawione bądź wymienione na nowe.  Klient ponosi koszty przesyłki zwracanego towaru, a ANK Tacticals koszta przesyłki naprawionego/wymienionego produktu.